Звіт з пошуку 8.11.2020

Увечері 7.11.2020 від поліції ми отримали інформацію про зникнення чоловіка. Андрія В., 1990 р.н. Оскільки вночі робота з собаками не ведеться з міркувань безпеки собак, а робота піших пошукових груп в данному випадку була малоефективна, було прийнято рішення дочекатись ранку та об’єднати сили з поліцейськими.

Пошуково-Рятувальна команда

Зранку 8.11.2020 наші волонтери, в т.ч. один кінологічний розрахунок (кінолог Олексій і собака Джуді), прибули на місце зникнення. Під час опрацювання найімовірнішої ділянки знаходження зниклого Джуді дала позначення на сарай з соломою, проте поверхневий огляд нічого не виявив. Тому піші групи вирушили опрацьовувати село, закинуті будівлі та прилеглу до сіла територію. До початкової ділянки повернулись, коли з’ясували, що востаннє телефон зниклого було зареєстровано в мережі саме в тому районі. При повторному обшуку Джуді знову почала позначати сарай, тому вирішили за допомогою родичів оглянути його більш ретельно, і за певний час пошуків загубленого було знайдено.

Джуді – Пошуково-рятувальна собака

✅ ЗНАЙДЕНО ЖИВИМ — це найцінніші слова, які можуть бути в пошуковій операції. Слід завжди пам’ятати, що пошук — це командна гра, і кожен з її учасників робить свій внесок в позитивний результат.

Знайдений з родиною

Висловлюємо щиру подяку:

– нашим волонтерам Остапу, Марті, Юрі, Богдані, Тарасу;- координатору пошуку Олексію та, звісно, собаці Джуді;

– поліцейським та місцевим мешканцям, які також приймали участь у пошуку.

Окрема велика подяка – тренеру кінологічного відділу, Галині Гончарук!

Загалом, волонтери на цьому пошуку пройшли приблизно 30 км шляху.

Бережіть себе і близьких!